Od maja 2022 roku nasi Czytelnicy mogą skorzystać z dostępu do ponad 50000 e-booków oraz audiobooków w serwisie Empik Go. Platforma oferujetakże podcasty oraz produkcje oryginalne Empik Go. Dostęp jestmożliwy poprzez aplikację na urządzeniach mobilnych, w tym naczytnikach e-booków.

Aby skorzystać z usługi, należy zgłosić się osobiście do biblioteki lub napisać e-maila z prośbą o kod do Empik Go na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz podać imię, nazwisko i numer karty bibliotecznej (trzeba być zarejestrowanym czytelnikiem).

Wymagany jest brak obciążeń na koncie bibliotecznym.

Aby aktywować kod wejdź na www.empik.com/go/biblioteki/kod i postępuj zgodnie z poleceniami na stronie.
Na początku każdego miesiąca wydawana jest kolejna, ograniczona liczba kodów.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Plakat Empik Go