Informujemy, że w Wigilię 24 grudnia wszystkie biblioteki w gminie Kłomnice będą nieczynne.

zyczenia1_2021.png

Filia biblioteczna w Skrzydlowie nieczynna do odwołania.

Gminna Biblioteka Publiczna w Kłomnicach ma nową ofertę udostępniania zbiorów. Od sierpnia 2021 roku umożliwia dla swoich zarejestrowanych czytelników darmowy dostęp do ebooków. Dostęp uzyskano w ramach zadania “Książki online dla każdego”. Zadanie finansowane w ramach II edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego na rok 2021.Zostały wybrane wszystkie dostępne opcje. Czytelnicy mają możliwość skorzystania z trzech serwisów: