Mamy świetne wieści na nadchodzący Tydzień Bibliotek i Dzień Bibliotekarza: "Zasmakuj w bibliotece". Nareszcie możemy otworzyć dla Was naszą bibliotekę! Uzyskaliśmy odpowiednie zgody i już od czwartku 7 maja jesteśmy dostępni dla czytelników. Obecnie możemy działać w ograniczonym zakresie - realizujemy tylko wypożyczenia i zwroty książek.

Filie będą otwierane w późniejszym terminie.

Nowe zasady działania GBP w Kłomnicach podczas epidemii COVID-19 (obowiązują od 7 maja 2020 r. do odwołania):

Zmiany godzin otwarcia:

poniedziałek – piątek od 9.00-17.00, w soboty – nieczynne.

Przerwa techniczna: w godzinach 13.30-14.00.

Limit osób: w bibliotece może przebywać 1 osoba.

Obowiązkowe jest noszenie maseczki, w widocznym miejscu znajduje się płyn do dezynfekcji rąk. Zaleca się używanie jednorazowych rękawiczek.

Dystans: prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości (przynajmniej 2 m od siebie).

Zwracanie książek: należy je składać w wyznaczonym miejscu, będą poddane kwarantannie przez 14 dni.

Wypożyczanie: przy ladzie może być tylko 1 osoba, czytelnicy nie mają wolnego dostępu do półek, książki podaje bibliotekarz.

Jeśli możesz przygotuj listę książek, które chcesz wypożyczyć lub zamów je wcześniej telefonicznie 34 3281-122 w 127 lub e-mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Korzystanie ze stanowisk komputerowych pozostaje zawieszone do odwołania.