Nasze bibliotekarki: Renata Wasiak i Małgorzata Smolarczyk w sobotę 8 czerwca br. brały udział w II Pikniku Literackim w Lelowie. Miały okazję poznać autorkę najpiękniejszej literatury obyczajowej – Karolinę Wilczyńską.

Bardzo miła kobieta ze wszystkimi zaletami i wadami swojej płci: wrażliwa, emocjonalna i romantyczna. Wierzy w przeznaczenie i miłość, a że jest uparta, to mimo różnych doświadczeń nadal ufa w ludzką szczerość i własną intuicję. Pisze o tym, co jej zdaniem ma największe znaczenie w życiu – o uczuciach – nie bojąc się nawet tych najskrytszych i najtrudniejszych. Bo najważniejszy jest dla niej człowiek i jego emocje. Prawie najważniejszy. Zaraz po miłości.

Autorka powieści: Performens, Ta druga, Anielski kokon, Jeszcze raz, Nataszo, Ja, kochanka , Dasz radę, Nataszo, Rok Na Kwiatowej, Właśnie dziś, właśnie teraz, Miłość według przepisu, czyli słodko-gorzkie oraz bestsellerowego cyklu Stacja Jagodno.

Bibliotekarki mogły osobiście poznać autorkę, zamienić z nią parę słów i wyrazić swój podziw dla jej twórczości w imieniu własnym oraz naszych czytelników. To było bardzo miłe spotkanie.

2019060

rena