Gminna Biblioteka Publiczna w Kłomnicach 5 listopada 2013 r. gościła pana Zbigniewa Kołba. Jest on autorem książki "Krioterapia. To warto wiedzieć". Przez kilka lat prowadził gabinet krioterapii
w Olkuszu. Uczucie zimna to jedno z najmniej przyjemnych doznań, jednak w jednym przypadku ma wręcz zbawienny wpływ na nasze zdrowie. Mowa tu o krioterapii. Podczas spotkania autor omówił lecznicze działanie niskich temperatur, jak hartować organizm, leczyć bezsenność. Oczywiście nie obyło się bez pytań, na które nasz gość dokładnie odpowiadał.

mgr Teresa Raźniak
Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Kłomnicach

krio
Książkę "Krioterapia. To warto wiedzieć" można wypożyczyć w naszej Bibliotece w Kłomnicach.

Fotogaleria ze spotkania autorskiego ze Zbigniewem Kołba, które odbyło się w sali sesyjnej Urzędu Gminy w Kłomnicach - zobacz TUTAJ.