W październiku Biblioteka Publiczna w Skrzydlowie rozpoczęła cykl wtorkowych spotkań, podczas których czytaliśmy głośno. W każdy wtorek uczniowie Zespołu Szkół w Skrzydlowie mogli posłuchać najpiękniejszych bajek.

Czytania odbywały się w bibliotece podczas przerwy lekcyjnej. Do czytania dołączyli gimnazjaliści, którzy z przyjemnością czytali młodszym koleżankom i kolegom.

Celem naszych spotkań jest zachęcenie do czytania zarówno tych młodszych jak i starszych bywalców biblioteki, a także wyrobienie w nich nawyku obcowania z książką. Idea głośnego czytania znalazła uznanie wśród wielu sławnych i popularnych osób, którzy chętnie angażują się w ten projekt. Biblioteka Publiczna w Skrzydlowie wraz ze swoimi najmłodszymi czytelnikami postanowiła również zaangażować się w ten ważny  cel.

Za mile i aktywnie spędzony czas serdecznie dziękuję

I zapraszam na czytania listopadowe.

Bibliotekarz mgr Anna Tyras