Biblioteka - instytucja kultury, która gromadzi, przechowuje i udostępnia książki. Tak większość postrzega biblioteki. Natomiast biblioteki już od dawna przestały być jedynie wypożyczalniami książek. To ośrodki kultury, które tętnią życiem. Dobra biblioteka to taka, która jest przyjazna. Czytelnicy powinni czuć się w niej dobrze i z łatwością się po niej poruszać.

Podobnie jest z filią Biblioteki Publicznej w Skrzydlowie. Można tutaj poczytać ciekawe książki i czasopisma, można wykazać się umiejętnościami plastycznymi i technicznymi, brać udział w grach i zabawach, można także odrobić lekcje, czy pograć w gry planszowe. W bibliotece można naprawdę miło spędzić czas.

Zapisz dziecko do biblioteki !!!

Serdecznie zapraszam

Bibliotekarz Anna Tyras