We wtorek 10 marca 2015 r. bibliotekę odwiedziły dzieci z oddziału przedszkolnego w Skrzydlowie. Przedszkolaki spędziły miło czas, zapoznały się z biblioteką i księgozbiorem, który jest dla nich przeznaczony. Zafascynowane kolorowymi książeczkami oglądały je z wielką uwagą i zaciekawieniem.

Nad przedszkolakami czuwały: wychowawca pani Ewa Złotorowicz, pracownik biblioteki oraz starsze koleżanki i koledzy z Zespołu Szkół w Skrzydlowie, którym bardzo serdecznie dziękuję w imieniu własnym i przedszkolaków.

W nagrodę, za czynny udział w spotkaniu, każde dziecko otrzymało zakładkę i wizytówkę biblioteki. Zadowoleni i uśmiechnięci obiecali, że przyjdą z rodzicami zapisać się do biblioteki.

Bibliotekarz Anna Tyras