Z końcem sierpnia 2021 roku biblioteka publiczna w Rzerzęczycach została przeniesiona do budynku, który znajduje się obok boiska sportowego „Orlik” przy ul. Skrzydlowskiej 96. Obecnie filia biblioteczna dysponuje trzema pomieszczeniami, gdzie zmieściło się ponad siedem tysięcy książek dla dorosłych i dzieci. Budynek jest parterowy – wcześniej biblioteka miała wejście po schodach. Dla zmotoryzowanych zapewniamy przestronny parking. Biblioteka jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach dostosowanych do potrzeb czytelników. Informacje o pracy filii można znaleźć na stronie internetowej www. biblioteka.klomnice.pl lub uzyskać u bibliotekarza pod numerem telefonu 668 136 149. Mamy nadzieję, że nowe miejsce spodoba się lokalnej społeczności. Zapraszamy do częstego odwiedzania naszej filii zgodnie z hasłem: BIBLIOTEKA ZAWSZE PO DRODZE, NIE MIJAM – WCHODZĘ!

bib rzerz