Biblioteka Publiczna w Rzerzęczycach podjęła współpracę ze Sztabem WOŚP Ziemi Kłomnickiej w celu realizacji Kalendarza na rok 2020. Kalendarz WOŚP Ziemi Kłomnickiej powstanie z okazji 5 rocznicy działalności Sztabu WOŚP w Gminie Kłomnice. Każdy z Was może wziąć udział w naszej akcji i zostawić swój "autorski podpis" na jednej ze stron Kalendarza. Prace, które zostaną nam dostarczone posłużą do przyozdobienia każdego miesiąca w naszym Kalendarzu.

Na plakatach prosimy umieścić podpis autora pracy, tak aby mógł być widoczny również w Kalendarzu. Gotowe Kalendarze zostaną zlicytowane bezpośrednio podczas 28 Finału WOŚP w Rzerzęczycach. Dochód z Kalendarzy trafi bezpośrednio do puszek i zostanie przeznaczony na pomoc w dziedzinie Dziecięcej Medycyny Zabiegowej. Prace w formacie A4 w układzie poziomym, opatrzone podpisem autora na przedniej stronie, proszę składać w GOK-u w Kłomnicach do końca listopada 2019 roku.

Zapraszam serdecznie do udziału w tej wyjątkowej akcji.

Bibliotekarz Anna Tyras

Miej swoją kartkę w kalendarzu WOŚP Ziemi Kłomnickiej na rok 2020

Sztab WOŚP Ziemi Kłomnickiej przy współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną w Kłomnicach Filią w Rzerzęczycach  zaprasza Państwa i uczniów szkół Gminy Kłomnice i okolic do Stworzenia Własnej Kartki w Kalendarzu WOŚP na rok 2020.
⦁ Cel : Pomoc w dziedzinie Dziecięcej Medycyny Zabiegowej. Dochód ze sprzedaży kalendarzy trafi bezpośrednio do puszek 28 Finału WOŚP
⦁ Forma prac : Technika dowolna na formacie A4 w pozycji poziomej karki, związana z finałami WOŚP.
 Może to być forma malowana, rysowana, wyklejana czy komputerowa , tak by można było ją   potem skanować i kopiować w celu jak największego nakładu kalendarza.
⦁ Każda praca przyozdobi w naszym wspólnym kalendarzu jeden miesiąc z roku (żadna praca nie zostanie pominięta) . Dni miesiąca dołożymy My jako sztab i poskładamy cały kalendarz we własnym zakresie. Jako sztab udostępniamy również dla państwa zdjęcia z naszych finałów, z naszej strony na Facebooku -  https://www.facebook.com/WospZiemiKlomnickiej/ i grafiki związane z WOŚP (Można je pobierać jeśli ma ktoś ochotę i pomysł).
⦁ Prace proszę składać w GOKu w Kłomnicach do końca listopada 2019 roku.
⦁ Najciekawsze prace nagrodzimy gadżetami z WOŚP, a z oryginałów prac stworzymy kalendarze, które zlicytujemy bezpośrednio podczas 28 Finału WOŚP w Rzerzęczycach.
⦁ Każdy z uczestników naszej akcji otrzyma pamiątkowy kalendarz.
⦁ Prosimy autorów prac o podpisanie swojej pracy, na stronie pracy nie na odwrocie.

Zapraszamy Sztab Ziemi Kłomnickiej
                                                                                     Paweł Leśniak