Od lutego br. Biblioteka Publiczna w Rzerzęczycach zaprasza dzieci na bezpłatny e-learningowy  kurs angielskiego FunEnglish.pl. Kurs jest przeznaczony dla dzieci w wieku 6-12 lat.

Kurs FunEnglish.pl składa się z setek filmów, edukacyjnych gier, foto-lekcji i interaktywnych ćwiczeń. Łączy naukę z zabawą, co pozwala szybko zdobywać kolejne umiejętności językowe. Wystarczy, jeżeli dzieci będą uczyły się dwa razy w tygodniu przez niecałą godzinę, aby w ciągu kilku miesięcy zobaczyć pierwsze efekty nauki.

Kurs FunEnglish.pl jako pierwszy w Polsce otrzymał akceptację Ministerstwa Edukacji Narodowej. Od 2011 roku jest bezpłatnie udostępniany bibliotekom publicznym w ramach projektu „FunEnglish w bibliotece”, prowadzonego przez firmę Funmedia we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Biblioteka w Rzerzęczycach dołączyła do piątej edycji tego przedsięwzięcia. Zapisy na kurs u bibliotekarza. Zapraszamy!

logo Funmedia logo

plakat dzieci