Z wizytą w szkole
4 listopada odwiedziłam uczniów klasy pierwszej w szkole w Konarach. Po powitaniu dzieci i ich wychowawczyni p. Aldony Chrząstek, przeprowadziłam z pierwszakami pogadankę o zasadach korzystania z biblioteki. Okazuje się, że tematy te nie są im obce, niektórzy są już aktywnymi czytelnikami biblioteki w Pacierzowie.

Następnie przeczytałam dzieciom kilka wierszy Władysława Bełzy o tematyce patriotycznej, w najbliższym bowiem czasie wszyscy będziemy obchodzić Święto Niepodległości. Uczniowie z zaciekawieniem oglądali książki, które przyniosłam ze sobą.
Na zakończenie wszyscy otrzymali zakładki do książek oraz kolorowanki o tematyce jesiennej. Dzieci wraz z wychowawczynią obiecali, że następnym razem to oni odwiedzą bibliotekę w Pacierzowie.

.100 2244