Kartka Wielkanocna

W okresie przedświątecznym biblioteka w Pacierzowie ogłosiła konkurs plastyczny na Kartkę Wielkanocną. W konkursie brały udział dzieci z oddziału przedszkolnego oraz z klas I-III szkoły podstawowej.

Prace mogły być wykonane dowolną techniką. Dzieci robiły je na zajęciach literacko-plastycznych w bibliotece, dzięki czemu mieliśmy pewność, że są samodzielne.

2 kwietnia 2015 r. ogłoszono wyniki konkursu. Kartki oceniała p. Magdalena Kos-Jafra – plastyk oraz p. Teresa Raźniak – dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Kłomnicach. Komisja nagrodziła następujące osoby:

I miejsce zajęła Natalia Łapeta;

II miejsce – Zuzanna Niedzielska;

III miejsce – Nikola Latosińska.

Wyróżnienie otrzymali Maja Latosińska i Oskar Duda.

Oceniający brali pod uwagę oryginalność techniki plastycznej, pomysłowość oraz staranność wykonania. Dzieci otrzymały dyplomy, upominki z motywami wielkanocnymi oraz zakładki do książek. Zwycięzcom gratulujemy.