W poniedziałek 23 listopada 2015 r. klasa „0” z wychowawczynią Panią Grażyną Grabowską brała udział w kolejnym spotkaniu w bibliotece. Tym razem dzieci poznawały książeczki o zdrowiu. Czytaliśmy fragmenty utworów i rozmawialiśmy o zdrowym trybie życia.

W środę 2 grudnia 2015 r. klasa „0” wraz z wychowawczynią brała udział w zajęciach z tabletami. Poznawaliśmy ciekawe aplikacje dla najmłodszych z bajeczkami, wierszykami oraz aplikacje do malowania i gry edukacyjne. Dzieciom bardzo podobały się zajęcia. Już umówiły się na kolejne spotkanie w bibliotece. Na pożegnanie otrzymały rodzinę Muminków do pokolorowania w szkole. A biblioteka została obdarowana pięknymi rysunkami dzieci, z których powstała wystawa. Zapraszamy do obejrzenia pięknych rysunków.