25 pażdzernika wybrałam się z wizytą do Przedszkola w Rzerzęczycach, aby przekazać naszym przedszkolakom w jaki sposób mogą zostać Małym Czytelnikiem Biblioteki Publicznej i otrzymać biblioteczną wyprawkę.

Przeczytałam im krótkie bajeczki i opowiedziałam o książkach, jakie mogą znaleźć w bibliotece publicznej. Dzieciaki przywitały mnie bardzo serdecznie i opowiedziały o swoich ulubionych bajeczkach, które czytają w domu z rodzicami, a także w przedszkolu. Poznałam ich ulubioną zabawkę - pluszowego misia, który towarzyszy im w czytaniu.  "Zmisiowane Przedszkolaki" podarowały mi przepiękne podziękowanie i obiecały, że wkrótce odwiedzą bibliotekę.

Bibliotekarz Anna Tyras

Fot. Agata Klęk