Dobre wieści! Nasza Biblioteka Publiczna zakwalifikowała się do projektu prowadzonego przez Instytut Książki „Mała Książka – Wielki Człowiek. Trzylatki”!

Od września 2018 roku podczas odwiedzin Biblioteki Publicznej trzylatek otrzyma w prezencie Wyprawkę Czytelniczą zawierającą:

1. książkę „Pierwsze wiersze dla…”,
  2. broszurę informacyjną dla rodziców „Książką połączeni, czyli o roli czytania w życiu dziecka”
  3. oraz Kartę Małego Czytelnika do zbierania bibliotecznych naklejek.

Podczas kolejnej wizyty w bibliotece zakończonej wypożyczeniem przynajmniej jednej książki z księgozbioru dziecięcego Mały Czytelnik dostanie naklejkę do Karty, a po uzyskaniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.

Dziecko pozna ciekawe miejsce, jakim jest biblioteka, oraz zostanie pełnoprawnym uczestnikiem życia kulturalnego. Gorąco zachęcamy rodziców do wzięcia udziału w akcji MAŁA KSIĄŻKA – WIELKI CZŁOWIEK, wszak miłość do książek jest prezentem na całe życie.

Więcej informacji na http://wielki-czlowiek.pl/przedszkolaki/

mala ks