plakat turniej poprawiony maly

Sympatycy królewskiej gry! Pamiętajcie, że nie zawsze faworyt wygrywa! Nasz Turniej jest imprezą rekreacyjną dla całych rodzin.

Organizatorzy:

• Gmina Kłomnice
  • Gminna Biblioteka Publiczna w Kłomnicach Filia w Rzerzęczycach
  • Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Rzerzęczycach

Cel imprezy:

• możliwość bezpośredniego kontaktu sympatyków gry w szachy
  • wymiana doświadczeń i doskonalenie umiejętności gry w szachy
  • promowanie gry w szachy jako czynnej formy spędzania wolnego czasu
  • stworzenie atmosfery zdrowej rywalizacji i współzawodnictwa

Termin i miejsce turnieju:

17 czerwca 2018 r. (niedziela) godzina 10.00

Szkoła Podstawowa w Rzerzęczycach ul. Skrzydlowska 91

System rozgrywek:

Turniej zostanie przeprowadzony systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund tempem 10 minut na zawodnika.

W turnieju planowany jest podział na kategorie: junior do lat 13, open i kobiet

Warunki uczestnictwa:

• w Turnieju mogą brać udział wszyscy miłośnicy gry w szachy bez ograniczeń wiekowych
  • zgłoszenia do godziny 9.45 w dniu rozpoczęcia Turnieju. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń
  • zachęcamy do wcześniejszego zgłaszania uczestników: osobiście w siedzibie Biblioteki Publicznej w Kłomnicach lub Rzerzęczycach albo telefonicznie pod numerem 668 136 149
  • udział w Turniej jest nieodpłatny

Nagrody:

• puchary i dyplomy dla najlepszych
  • puchar dla najlepszego zawodnika Gminy Kłomnice
  • medale dla najmłodszej zawodniczki i najmłodszego zawodnika
  • każdy uczestnik Turnieju otrzyma upominek i pamiątkowy dyplom za udział
  • na zakończenie wśród wszystkich uczestników Turnieju zostaną rozlosowane nagrody niespodzianki

Postanowienia końcowe:

• szczegółowe informacje można uzyskać w siedzibie Biblioteki Publicznej w Rzerzęczycach lub pod numerem telefonu 668 136 149
  • organizator zastrzega sobie prawo do niezbędnych zmian w regulaminie wynikających z jego potrzeb

Biorąc udział w turnieju uczestnik wyraża zgodę na: a) utrwalanie swojego wizerunku przez organizatorów, b) korzystanie przez organizatorów z wizerunku utrwalonego w związku z realizacją turnieju oraz przenosi na organizatorów w zakresie nieograniczonym czasowo i terytorialnie wszelkie prawa do korzystania i rozporządzania wizerunkiem uczestnika i jego nagraniami (fotograficznymi, audiowizualnymi, dźwiękowymi) zarejestrowanymi w związku z turniejem, c) przetwarzanie przez organizatorów jego danych osobowych zawartych w zgłoszeniu do udziału w turnieju, potrzebnych dla organizacji tego turnieju. Dane osobowe przechowywane będą u organizatorów.