Internet stał się zjawiskiem bardzo rozpowszechnionym we współczesnym świecie. Wiele osób nie potrafi sobie wyobrazić bez niego życia. Nic w tym dziwnego, bowiem wynalazek ten służy do pracy, nauki i rozrywki. I to właśnie Internet był głównym tematem warsztatów, które odbyły się w dniach 25 – 31 marca 2019r. w bibliotece publicznej w Skrzydlowie z dziećmi i młodzieżą.

Omawialiśmy zagadnienia jak bezpiecznie korzystać z Internetu, o niebezpieczeństwach i zagrożeniach czyhających na Nas w Internecie, a także o wadach i zaletach Internetu. Uczestnicy warsztatów brali udział w zabawach i grach, które przyczynią się do lepszego poznania Internetu.

Młodszy Bibliotekarz Ewelina Franc