Jak co roku Biblioteka Publiczna w Pacierzowie przygotowała dla dzieci i młodzieży ciekawą ofertę spędzenia wolnego czasu w okresie wakacji.

19 lipca obchodzony był Światowy Dzień Czerwonego Kapturka. Z tej okazji dzieci wykonały prace plastyczne przedstawiające znaną wszystkim postać z bajki, wykorzystując filc i papier kolorowy.

W lipcu dzieci brały udział w warsztatach dekupażu prowadzonych przez p. Marzenę Jurczyk. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem. Tym razem robiliśmy szkatułki.

W sierpniu chętni uczestniczyli w warsztatach kodowania na iPadach w aplikacji Lightbot i Kodable. Zajęcia prowadziła p. Monika Rączkowska - bibliotekarz.

Ponadto dzieci brały udział w zajęciach plastycznych oraz modelarskich prowadzonych przez p. Zbigniewa Kowalczyka.

Podopieczni Pracowni Modelarskiej Mustang uczestniczyli w wycieczkach zorganizowanych przez GOK w Kłomnicach w ramach Akcji Wakacje 2017.

Biblioteka ogłosiła kolejną edycję konkursu plastycznego "Kartka z wakacji". Rozstrzygnięcie konkursu już we wrześniu.

zd szkatulki1

zd szkatulki3