Informujemy, że filie biblioteczne: Rzerzęczyce, Zawada, Pacierzów i Skrzydlów są otwarte:

Rzerzęczyce: od poniedziałku do piątku w godz. od 7.30 do 13.00.

Zawada: od poniedziałku do piątku (w czwartek zamknięte) od godz. 9.00 do 14.00.

Pacierzów: od poniedziałku do piątku od 13.15 do 15.30.

Skrzydlów: poniedziałek nieczynne, wtorek nieczynne, środa 8.00 - 14.00, czwartek i piątek 10.00 - 17.00.

Godziny otwarcia obowiązują do odwołania.

Filia w Garnku będzie otwarta w późniejszym terminie.

Nowe zasady działania GBP w Kłomnicach i filii podczas epidemii COVID-19 (obowiązują od 7 maja 2020 r. do odwołania):

Limit osób: w bibliotece może przebywać 1 osoba.

Obowiązkowe jest noszenie maseczki, w widocznym miejscu znajduje się płyn do dezynfekcji rąk. Zaleca się używanie jednorazowych rękawiczek.

Dystans: prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości (przynajmniej 2 m od siebie).

Zwracanie książek: należy je składać w wyznaczonym miejscu, będą poddane kwarantannie przez 14 dni.

Wypożyczanie: przy ladzie może być tylko 1 osoba, czytelnicy nie mają wolnego dostępu do półek, książki podaje bibliotekarz.

Jeśli możesz przygotuj listę książek, które chcesz wypożyczyć lub zamów je wcześniej telefonicznie lub e-mailowo.

Korzystanie ze stanowisk komputerowych pozostaje zawieszone do odwołania.